Роботика - Robotics

Роботика - Robotics

Научно едукативни сетови посветени на роботиката. Овие сетови ќе им овозможат на децата да се запознаат со основите на роботиката и програмирањето....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Clementoni Science and Play "Робот Крокодил - COKO Robot" (3+год.) Clementoni Science and Play "Робот Крокодил - COKO Robot" (3+год.)
Clementoni Science and Play "Робот Крокодил - COKO Robot" (3+год.) Забавен и мил крокодил од р..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Clementoni Science and Play Робот "Pet Bit Panda Robot" (4+год.) Clementoni Science and Play Робот "Pet Bit Panda Robot" (4+год.)
Clementoni Science and Play Робот "Pet Bit Panda Robot" (4+год.) Научен сет кој децата од на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Clementoni Science and Play "Sumobot Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Sumobot Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Sumobot Robot" (8+год.) Напреден научен сет кој децата од 8+ го..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Clementoni Science and Play "Cyber Talk Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Cyber Talk Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Cyber Talk Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.) Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.)
Clementoni Science and Play "Mind Designer Robot" (7+год.) Овој иновативен и интелигентен ро..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Jumping Bot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.) Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги во..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS