Категории
Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)

Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)

499 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 35108
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.)

 • Пазли од неверојатниот серијал SPACE collection " MOON" 500 парчиња.
 • Составете 500 парчиња пазли  и добијте неверојатна кружна слика на Месечина со дијаметар од 50цм.
 • Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика.
 • Димензии на пакувањето - 28 х 37 х 5,5цм
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли SPACE
Vozrast 14-99 години
Sodrzina Pazli 500par. kruzna
Dimenzii dijametar 50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.) Clementoni Round Puzzle Space Collection "MOON" 500пар.(14-99год.) Пазли од неверојатниот серијал SPACE collection " MOON" 500 парчиња. Составете 500 парчиња пазли  и добијте неверојатна кружна слика на Месечина со дијаметар од 50цм. Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика. Димензии на пакувањето - 28 х 37 х 5,5цм Произведено во Италија  .. Category: Product #: 35108 Regular price: 499 ден. 499 Available from: Euroalba dooel