Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)
 • Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)

Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)

399 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 29354
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.)

 • Пазли од неверојатниот серијал SPACE collection "Space Cowboy" 250 парчиња.
 • Составете 250парчиња пазли  и добијте неверојатна слика на космонаут со димензија 48,5*33,5цм.
 • Димензии на пакувањето -  25*34,3*3,3цм
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли SPACE
Vozrast 7-9 години
Sodrzina Pazli 250цм
Dimenzii 48,5*33,5цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.) Clementoni Puzzle Space Collection "Space Cowboy" 250пар.(7-9год.) Пазли од неверојатниот серијал SPACE collection "Space Cowboy" 250 парчиња. Составете 250парчиња пазли  и добијте неверојатна слика на космонаут со димензија 48,5*33,5цм. Димензии на пакувањето -  25*34,3*3,3цм Произведено во Италија   .. Category: Product #: 29354 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Euroalba dooel