Категории
Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)

Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)

399 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 35117
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.)

 • Пазли од неверојатниот серијал PEACE collection " THE FLOW" 500 парчиња.
 • Составете 500 парчиња и добијте слика со димензии 49 x 36 цм.
 • Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика.
 • Димензии на пакувањето -  18.2 x 16.3 x 7
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли PEACE
Vozrast 14-99 години
Sodrzina Pazli 500par.
Dimenzii 49*36cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.) Clementoni Puzzle PEACE Collection "THE FLOW" 500пар.(14-99год.) Пазли од неверојатниот серијал PEACE collection " THE FLOW" 500 парчиња. Составете 500 парчиња и добијте слика со димензии 49 x 36 цм. Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика. Димензии на пакувањето -  18.2 x 16.3 x 7 Произведено во Италија   .. Category: Product #: 35117 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Euroalba dooel