Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)
  • Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)
  • Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)
  • Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)
  • Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)
  • Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)

Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)

890 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 39637
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.)

  • Пазли од неверојатниоT серијал SPACE Collection "NASA Lost in Space", 1000 парчиња портрет.
  • Составете 1000 парчиња и добијте слика со димензии 69 x 50 цм.
  • Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика.
  • Димензии на пакувањето - 28 x 37x 5,5
  • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли SPACE
Vozrast 10-99 години
Sodrzina Pazli 1000 par.
Dimenzii 69*50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.) Clementoni Puzzle Space Collection "NASA Lost in Space" 1000пар.(10-99год.) Пазли од неверојатниоT серијал SPACE Collection "NASA Lost in Space", 1000 парчиња портрет. Составете 1000 парчиња и добијте слика со димензии 69 x 50 цм. Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика. Димензии на пакувањето - 28 x 37x 5,5 Произведено во Италија   .. Category: Product #: 39637 Regular price: 890 ден. 890 Available from: Euroalba dooel