Категории
Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)
 • Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)

Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)

579 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 21410 - 07722
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Puzzle Clementoni:

Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год)

 • Пазли за деца од едицијата Marvel со ликовите на Spiderman или Avengers.
 • Сетот има 4 пазли со различно ниво на сложеност и тоа од 20,60,100 ичи 180 парчиња.
 • Пазлите од 20 и 60 парчиња прават слика од 17*19цм додека од 100 и 180 парчиња 38*30цм.
 • Димензии на пакувањето -25,4 x 34.4 x 4.60
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли Marvel
Vozrast 3-5 одини
Sodrzina Pazli 20/60/100/180par.
Dimenzii Димензии на пакувањето -25,4 x 34.4 x 4.60

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год) Clementoni Puzzle Marvel Spiderman - Avengers 4во1 20/60/100/180 par,(3-5год) Пазли за деца од едицијата Marvel со ликовите на Spiderman или Avengers. Сетот има 4 пазли со различно ниво на сложеност и тоа од 20,60,100 ичи 180 парчиња. Пазлите од 20 и 60 парчиња прават слика од 17*19цм додека од 100 и 180 парчиња 38*30цм. Димензии на пакувањето -25,4 x 34.4 x 4.60 Произведено во Итали.. Category: Product #: 21410 - 07722 Regular price: 579 ден. 579 Available from: Euroalba dooel