Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)
 • Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)

Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)

499 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 35110
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.)

 • Пазли од едицијата на клутните филмови од светската филмографија "Cult Movies - Back to the Future".
 • Составете 500 парчиња и добијте слика со димензии 49*36цм.
 • Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика.
 • Димензии на пакувањето - 3.3 x 25.5 x 14.30
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли Cult Movies
Vozrast 14-99 години
Sodrzina Pazli 500 par.
Dimenzii 49*36цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.) Clementoni Puzzle Култни Филмови "Cult Movies - Back to the Future" 500пар.(14-99год.) Пазли од едицијата на клутните филмови од светската филмографија "Cult Movies - Back to the Future". Составете 500 парчиња и добијте слика со димензии 49*36цм. Исклучително висок квалитет на печатење за јасен и чист приказ на крајната слика. Димензии на пакувањето - 3.3 x 25.5 x 14.30 Произведено в.. Category: Product #: 35110 Regular price: 499 ден. 499 Available from: Euroalba dooel