Категории
Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.)
  • Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.)
  • Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.)

Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.)

350 ден.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 20111
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.)

  • Пазли од 60 парчиња наменети за поставување на прозорец или огледалото во вашиот дом.
  • Специјален двостран лик благодарение на специјален начин на припивање-лепење за површината.
  • Димензии 38 х 29 х 5цм.
  • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Пазли
Vozrast 5+ години
Sodrzina 60 par dvostrani pazli za stakleni povrsini.
Dimenzii Димензии 38 х 29 х 5цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.) Clementoni Пазли за Прозорец или огледало "Planes"60pcs (5+год.) Пазли од 60 парчиња наменети за поставување на прозорец или огледалото во вашиот дом. Специјален двостран лик благодарение на специјален начин на припивање-лепење за површината. Димензии 38 х 29 х 5цм. Произведено во Италија   .. Category: Product #: 20111 Regular price: 290 ден. 290 Available from: Euroalba dooel