Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)
 • Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)
 • Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)
 • Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)
 • Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)
 • Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)

Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)

2.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17396
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)​ 

 • Навистина прекрасна музичка кутија - ноќно светло со плишана кукла на преслаткиот Mickey Mouse како прекрасна увертира во мирен и сигурен сон.
 • Емитува различни смирувачки звуци на природа како и класични мелодии на Моцарт, Брамс Бетовен, Шуберт, и Бах.
 • Прекрасни меки-придушени светлосни тонови во 7 различни бои кои се изменуваат.
 • Со плишана кукла на неодоливиот MickeyMouse со различни текстури за развој на сензорните сетила.
 • Со тајмер за само-исклучување
 • Со практична закачка за поставување на креветче или на било кое друго место
 • Димензии - 7*32*22цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Disney Baby
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina Muzicka Kutija noknа lampa Disney Minnie, so plisana kukla na Mickey Mouse
Dimenzii 7*32*22цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.) Clementoni Disney Mickey "Музичка Лампа - Sound & Colour" (0+mes.)​  Навистина прекрасна музичка кутија - ноќно светло со плишана кукла на преслаткиот Mickey Mouse како прекрасна увертира во мирен и сигурен сон. Емитува различни смирувачки звуци на природа како и класични мелодии на Моцарт, Брамс Бетовен, Шуберт, и Бах. Прекрасни меки-придушени светлосни тонови во 7 различни бои кои се и.. Category: Product #: 17396 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel