Категории
Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)
 • Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)

Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)

590 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 44012
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.)

 • Сет од 6 коцки со прекрасни Disney ликови за деца од 2+ години, за составување на 6 различни слики.
 • Темите и карактерите внимателно бирани за најмалите деца.
 • Идеално за унапредување на перцепцијата, логиката и моториката кај децата.
 • Изработено од ултра-лесни, високо-квалитетни материјали со јасни и прецизни прикази.
 • Димензии - 18 x 15 x 06cm.
 • Произведено во Италија

 

General
Brand Clementoni
Kategorija Коцки
Vozrast 2 + години
Sodrzina Clementoni 6 коцки служувалка ѕа креирање на 6 раѕлични прикаѕи
Dimenzii Димензии - 18*15*06cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.) Clementoni Disney Сложувалка 6 Коцки "Winnie The Pooh" (2+год.) Сет од 6 коцки со прекрасни Disney ликови за деца од 2+ години, за составување на 6 различни слики. Темите и карактерите внимателно бирани за најмалите деца. Идеално за унапредување на перцепцијата, логиката и моториката кај децата. Изработено од ултра-лесни, високо-квалитетни материјали со јасни и прецизни прикази. Ди.. Category: Product #: 44012 Regular price: 590 ден. 590 Available from: Euroalba dooel