Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)
 • Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)

Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)

2.190 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17424
Достапност: На залиха
Количина:

Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+)

 • Меко возче со локомотива и 3 вагони кои децата можаат бескрајно да иги истражуваат со своите раце.
 • Површините на возчето меки и се со различни текстури кои им овозможуваат на децата да ги развиваат сензорните чувства, пред се чувството на допир.
 • Сетот ссодржи и 8 големи меки коцки кои  се со пријатен мирис на ванила и потполно безбедни, изработени од нетоксични материјали, можат да се мијат со вода и сапун.
 • Коцкитеможат да се редат врз деловите на возот но може и посебно да се игра со нив. Деловите на возот можат лесно да се одвојат и состват. Тркалата на возот се лесно подвижни.
 • Може да се мие во машина за садови до 70 степени.
 • Помагаат во развојот на моториката, и разбирањето на причинско-последичните односи.
 • Димензии - 40*29*12 цм.
 • Произведено во Италија

YouTube link za Sensory Rocket: https://youtu.be/f02k7GC2pCo

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 6+meseci
Sodrzina Активити Senzorno vozce so kocki
Dimenzii 40*29*12цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Clementoni Italy Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+) Clementoni Soft Clemmy Сензорнo Возче со Коцки "Sensory Train"(6m+) Меко возче со локомотива и 3 вагони кои децата можаат бескрајно да иги истражуваат со своите раце. Површините на возчето меки и се со различни текстури кои им овозможуваат на децата да ги развиваат сензорните чувства, пред се чувството на допир. Сетот ссодржи и 8 големи меки коцки кои  се со пријатен мирис на ванила и по.. Category: Product #: 17424 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Euroalba dooel