Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)
  • Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)
  • Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)
  • Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)
  • Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)
  • Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)

Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)

550 ден.499 ден.
Производител: FIM Baby
Шифра на производ: 200171
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големини текстил:
* Боја - лик:

Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74)

  • Сет од 3 бенкици со преклоп.
  • Изработени од првокласен 100% памук. .
  • Произведено во Србија.
  • Во 3 бои: розева, тегет или сина
  • Големини 56, 62 (1-3 месеци), 68 (3-6 месеци), 74 (6-9 месеци).
General
Brand FIM Baby
Kategorija Bebi Benkici
Vozrast 56/62/68/74
Sodrzina Set od 3 benkici so preklop.
Sostav 100% pamuk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
FIM Baby Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74) Беби Бенкица со преклоп сет од 3пар. (56/62/68/74) Сет од 3 бенкици со преклоп. Изработени од првокласен 100% памук. . Произведено во Србија. Во 3 бои: розева, тегет или сина Големини 56, 62 (1-3 месеци), 68 (3-6 месеци), 74 (6-9 месеци). .. Category: Product #: 200171 Regular price: 499 ден. 499 Available from: Euroalba dooel