Наука - Science

Наука - Science

Развијте ја креативноста и откријте ги талентите и предиспозициите на вашето дете со фантастичните научни сетови на Clementoni...

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Clementoni Science and Play "Меки Слајм Топчиња"(8+год.)
Clementoni Science and Play "Меки Слајм Топчиња"(8+год.) Направете сами смеса од слајм и пот..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Clementoni Science and  Play  - Меури од Сапуница (5+год.)
Clementoni Science and  Play  - Меури од Сапуница (5+год.) Бескрајна забава во ваш..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Clementoni Science and Play "Лабораторија за Сапун" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Лабораторија за Сапун" (8+год.) Ароматичен научен сет кој ќе ве..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Clementoni Science and Play "Парфеми" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Парфеми" (8+год.) Научна лабараторија за креирање на прекрасни ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Clementoni Science and Play сет "Компас" (8+год.)
Clementoni Science and Play сет "Компас" (8+год.) Состави и научи како функционира вистински..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Clementoni Science and Play сет "Физика и Инженерство" (8+год.)
Clementoni Science and Play сет "Физика и Инженерство" (8+год.) Вистинска лабараторија за мл..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Clementoni Science and Play "Сапуни и Купки" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Сапуни и Купки" (8+год.) Сет наменет за креирање на сапуни и ми..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Clementoni Science and Play "Временска Лабораторија - Часовник " (8+год.)
Clementoni Science and Play "Временска Лабораторија - Часовник " (8+год.) Со овој извонреден..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Clementoni Science and Play "Направи Гумени Топчиња" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Направи Гумени Топчиња" (8+год.) Фантастичен сет за правње на ш..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Clementoni Science and Play "Тајната Градина" (7+год.)
Clementoni Science and Play "Тајната Градина" (7+год.) Сет кој нуди бескрајна забава при кре..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Clementoni Science and Play "Научен Микроскоп " (8+год.)
Clementoni Science and Play "Научен Микроскоп " (8+год.) Вистински микроскоп наменет за деца..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Clementoni Science and Play "Хемиска Лабораторија 150" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Хемиска Лабораторија 150" (8+год.) Сет наменет за млади и надеж..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Clementoni Science and Play "Хемиска Лабораторија 180" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Хемиска Лабораторија 180" (8+год.) Сет наменет за млади и надеж..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Clementoni Science and Play "Прва Хемиска Лабораторија" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Прва Хемиска Лабораторија" (8+год.) Креативен сет од областа на..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Clementoni Science Физика сет "Акција - Реакција" (8+год.)
Clementoni Science Физика сет "Акција - Реакција" (8+год.) Уникатен научен сет кој ќе им пом..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Clementoni Science and Play "Струја и Струјно Коло" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Струја и Струјно Коло" (8+год.) Богат научен сет кој ќе ги вове..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS