Роботика - Robotics

Роботика - Robotics

Научно едукативни сетови посветени на роботиката. Овие сетови ќе им овозможат на децата да се запознаат со основите на роботиката и програмирањето....

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Robot Ecobot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Clementoni Science and Play "Evolution Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Evolution Robot" (8+год.) Напреден научен сет кој децата од 8+ ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Clementoni Science and Play "Cyber Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Cyber Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги ..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.)
Clementoni Science and Play "Mio Robot" (8+год.) Научен сет кој децата од 8+ години ќе ги во..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS