Помош при Доење

Помош при Доење

Se za majkata vo periodot na bremenost i doenje.

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tigex периви влошки за гради - 6 парчиња
Tigex периви влошки за гради - 6 парчиња 6 парчиња влошки за лактација кои се перат и можат ..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Tigex Појас за Стомак за Бремени "Skin Touch"
Tigex  Појас за Стомак за Бремени "Skin Touch" Идеално концепирано за поддршка на грбот..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Tigex Прилагодив Градник за Доилки и Бремени "Evolutif"
Tigex Прилагодив Градник за Доилки и Бремени "Evolutif" Мек и удобен градник наменет за мајк..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Tigex Адаптибилен Градник за Доилки и Бремени "Skin Touch"
Tigex Адаптибилен Градник за Доилки и Бремени "Skin Touch" Мек и удобен градник наменет за м..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Tigex - Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија
Tigex - Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутијa Заштита за оштетени брадавици при доење. Е..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Tigex Перница за Доење 3во1 "Skin Touch"
Tigex Перница за Доење 3во1 "Skin Touch" Иновативно перниче за доење со многу различни функц..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
NUK Килоти за Поддршка на Стомак и Грб кај Бремени
NUK Килоти за Поддршка на Стомак и Грб  кај Бремени Идеално концепирано за поддршка на ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
NUK Еволутивен Градник за Доилки и Бремени
NUK Еволутивен Градник за Доилки и Бремени  Мек и удобен градник наменет за мајките во ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
NUK Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија
NUK Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија Заштита за оштетени брадавици при доење Екстра..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
NUK Перинче за Гради со Гел Cool and Warm
  NUK Перниче за Гради со Гел Cool and Warm Помага за стимулација на лактација и нам..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
NUK Сад за Мајчино Млеко сет од 3
NUK Сад за Мајчино Млеко сет од 3 Сет садови за чување или замрзнување на мајчино млеко Мо..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
NUK Школки Колектори за мајчино млеко - сет
NUK Школки Колектори за мајчино млеко - сет За секојдневните проблеми во доењето, сет од 6 д..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
NUK Клипна Пумпа за Издојување Soft and Easy
NUK Клипна Пумпа за Издојување Soft and Easy Со силиконско масажно перниче за стимулација на..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
NUK PP Кеси за Мајчино Млеко 25пар.
  NUK PP Кеси за Мајчино Млеко 25пар. За хигиенско чување на мајчино млеко во ладилник..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
NUK Влошки за лактација Ultra Dry 30пар.
NUK Влошки за лактација Ultra Dry 30пар. Со силно впивачко јадро кое го трансформира млекото..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
NUK Jolie мануелна пумпа за издојување
NUK Jolie рачна пумпа за издојување Eдноставен и цврст дизајн Произведена во Германија Е..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
NUK First Choice + Електрична Пумпа за Издојување
NUK First Choice+ Електрична Пумпа за Издојување Со меко силиконско перниче и ергономски обл..
7.690 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.
NUK Nature Sense Електрична Пумпа за Издојување - Digital
NUK Nature Sense Електрична Пумпа за Издојување - Digital Со интегрирана батерија на полнење..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS