Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.)
 • Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.)
 • Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.)

Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.)

8.990 ден.5.990 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 80800698
Достапност: На залиха
Количина:

Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.)

 • Со овој беби видео монитор ќе можете визуелно и аудитивно да го набљудувате просторот во кој престојува вашето дете.
 • Кристално чист прием и оперативен дострел до 300м (во идеални услови на отворен простор без пречки). Во домашни услови до 100м.
 • Родителска Единица (екран во боја подесив по агол) со кристално чиста слика, оперативна на струја или пак батерија на полнење (вклучена). 
 • Детска единица со камера подесива по агол, оперативна на струја или батерии (не се приложени)
 • Придушено ноќно светло на детската единица кое се активира од родителската единица.
 • АV приклучок за ТV на родителската единица.
 • Night Vision функција со која уредот во темно се префрла на ноќен режим т.е. овозможува надзор и во темен простор.
 • VOX функција - која овозможува беби мониторот се префрли "stand by" мод, кога кај бебето нема активност, со што се штеди енергија и се минимзира зрачењето.
 • Во пакувањето се наоѓа родителска единица со батерија на полнење, детска единица и два струјни адаптери.
General
Brand Tigex
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+
Sodrzina Roditelska edinica, detska edinica, adapter *2, baterija na polnenje.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
Tigex - France Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.) Tigex Baby Video-Audio Monitor Digital (0+mes.) Со овој беби видео монитор ќе можете визуелно и аудитивно да го набљудувате просторот во кој престојува вашето дете. Кристално чист прием и оперативен дострел до 300м (во идеални услови на отворен простор без пречки). Во домашни услови до 100м. Родителска Единица (екран во боја подесив по агол) со кристално чиста слика, оперативна на струја.. Category: Product #: 80800698 Regular price: 5.990 ден. 5.990 Available from: Euroalba dooel