NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).
  • NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).
  • NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).
  • NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).

NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).

290 ден.120 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256059
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар).

  • Сет од 5 затворачи со штекови за ЕУ стандарди.
  • Лесно поставување со самолепливи ленти или за поголема сигурност со заштрафување.
  • Патентиран механизам на само-затворање. Штом го исклучите уредот од штекот затворачот механички ги затвора дупките на истиот. 
  • За да се отвори затворачот, потребно е истовремено да се примени сила во пределот на двата струјни отвори што е практично невозможно за деца
General
Brand NUK Germany
Kategorija Безбедност
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Сет од 5 zatvoraci za strujni stekovi.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар). NUK Safe Kids Затворачи за струјни Штекови (5пар). Сет од 5 затворачи со штекови за ЕУ стандарди. Лесно поставување со самолепливи ленти или за поголема сигурност со заштрафување. Патентиран механизам на само-затворање. Штом го исклучите уредот од штекот затворачот механички ги затвора дупките на истиот.  За да се отвори затворачот, потребно е истовремено да се примени сила во пределот.. Category: Product #: 10256059 Regular price: 120 ден. 120 Available from: Euroalba dooel