NUK Лента за Цуцла "Тrendline"
  • NUK Лента за Цуцла "Тrendline"
  • NUK Лента за Цуцла "Тrendline"
  • NUK Лента за Цуцла "Тrendline"
  • NUK Лента за Цуцла "Тrendline"

NUK Лента за Цуцла "Тrendline"

290 ден.160 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256222
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Лента за Цуцла "Trendline"

  • Иновативна, практична лента за цуцла, лесна за поставување и одстранување од одблеката на бебето.
  • Голема закачка за лесно поставување на беби облеката.
  • Силиконска алка за поставување на цуцли, со или без прстен.
  • Лентата е од цврст материјал.
  • Модерен, атрактивен дизајн и дезени.

Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но знаеме и дека цуцлите лажалки им пружаат многу задоволство и забава на бебињата. Ланчињата и лентите за цуцла се најдобар начин цуцлите лажалки да не се изгубаат и секогаш да бидат таму каде што им е местото - кај бебињата. NUK лентата за цуцла има практична закачка која овозможува нејзино лесно поставување на облеката. На страната на цуцлата ланчето има голем силиконски прстен за закачување за цуцлата.

 

General
Brand NUK - Germany
Kategorija Акцесори за Лажалки Цуцли
Vozrast 0+ mes.
Sodrzina лента за цуцла

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Лента за Цуцла "Тrendline" NUK Лента за Цуцла "Trendline" Иновативна, практична лента за цуцла, лесна за поставување и одстранување од одблеката на бебето. Голема закачка за лесно поставување на беби облеката. Силиконска алка за поставување на цуцли, со или без прстен. Лентата е од цврст материјал. Модерен, атрактивен дизајн и дезени. Општо е познато колку е значајно цицањето за развојот на бебињата, но з.. Category: Product #: 10256222 Regular price: 160 ден. 160 Available from: Euroalba dooel