Распродадено
NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

3.190 ден.2.690 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256350
Достапност: Out Of Stock
Количина:

NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

  • Дигитален Беби Аудио Монитор за надгледување на децата во вашиот дом.
  • Модерен и компактен дизајн со мали димензии.
  • Оперативен дострел до 200 метри во идеални услови.
  • Дигитална технологија FHSS, за кристално чист прием без пречки.
  • Лед индикатори за поврзаност помеѓу телата и за индикација на активноста на детето.
  • Родителска единица сo rechargeable батерија.

YouTube видео за карактеристиките на производот:

https://youtu.be/IXE_dT7D-8Y

General
Brand NUK
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina 1* Родителски уред, 1*уред за бебето, 2* струен адаптер, 1* батерија за родителска единица, 1* упатство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2024. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200 NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200 Дигитален Беби Аудио Монитор за надгледување на децата во вашиот дом. Модерен и компактен дизајн со мали димензии. Оперативен дострел до 200 метри во идеални услови. Дигитална технологија FHSS, за кристално чист прием без пречки. Лед индикатори за поврзаност помеѓу телата и за индикација на активноста на детето. Родителска единица сo rechar.. Category: Product #: 10256350 Regular price: 2.690 ден. 2.690 Available from: Euroalba dooel