NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)
  • NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)
  • NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)
  • NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)

NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)

590 ден.290 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256231
Достапност: На залиха
Количина:

NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м)

  • Беби термо кутија за одржување на температура на храна за сите стандардни беби шишенца, мали или големи.
  • Одржува температура на храна до 3 часа.
  • Базата направена од високо-квалитетна термоизолациона пена, обложена со водоотпорна навлака која се вади.
  • Со практична рачка-закачка за поставување на количка или било ко друго место
General
Brand NUK
Kategorija Akcesori za Shisenca
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina 300 ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
NUK Germany NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м) NUK Беби Термо-Кутија за шишенца (0+м) Беби термо кутија за одржување на температура на храна за сите стандардни беби шишенца, мали или големи. Одржува температура на храна до 3 часа. Базата направена од високо-квалитетна термоизолациона пена, обложена со водоотпорна навлака која се вади. Со практична рачка-закачка за поставување на количка или било ко друго место .. Category: Product #: 10256231 Regular price: 290 ден. 290 Available from: Euroalba dooel