CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)
 • CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)

CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)

4.490 ден.
Производител: CARRERA RC
Шифра на производ: 503024
Достапност: На залиха
Количина:

CARRERA  Дрон "Super Mario Copter" (8+г.)

 • Супер забавниот Супер Mario како пилот на дрон лиценциран лично од Nintendo.
 • Со автоматски процес на полетување и слетување и автоматско регулирање на висина.
 • Изведува 3D лупинзи - превртувања во сите правци.
 • Прецизен далечински управувач од 2,4 GHz за прецизно управување без пречки. 
 • Жироскопски систем за стабилен лет.
 • Вклучени батерии и полнач - играј веднаш!
 • Димензии на хеликоптерот 16,5*16,5*3цм.
 • Димензија на перка на ротор 5,5 цм.
 • 60 минути полнење со USB адаптер за 7 минути лет.
 • Резервни пропелери вклучени.
 • За деца од 8 години нагоре.

YouTube видео за карактеристиките на :Motion Copter

https://youtu.be/Kh0AfkZ47R4

 

General
Brand Carrera
Kategorija Dronovi-Helikopteri
Vozrast 12+ godini
Sodrzina dron so ponac, baterii i dalecinsko
Dimenzii 16,5*16,5*3цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2023. UKION SHOPS
CARRERA RC CARRERA Дрон "Super Mario Copter" (8+г.) CARRERA  Дрон "Super Mario Copter" (8+г.) Супер забавниот Супер Mario како пилот на дрон лиценциран лично од Nintendo. Со автоматски процес на полетување и слетување и автоматско регулирање на висина. Изведува 3D лупинзи - превртувања во сите правци. Прецизен далечински управувач од 2,4 GHz за прецизно управување без пречки.  Жироскопски систем за стабилен лет. Вклучени батерии и п.. Category: Product #: 503024 Regular price: 4.490 ден. 4.490 Available from: Euroalba dooel