ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"
 • ABC Design Baby Количка "COBRA"

ABC Design Baby Количка "COBRA"

19.900 ден.6.900 ден.
Производител: ABC Design - Germany
Шифра на производ: 61198506 - 321191507
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ABC Design:

ABC Design Baby Количка "COBRA" 

 • Беби количката Cobra се состои од алуминиумска конструкција и спортско седиште.
 • Препорачано за деца од 6 месеци до 15 кг телесна тежина.
 • Лесна конструкција направена од високо-квалитетен алуминиум.
 • Реверзибилно спортско седиште со променлива насока на поставеност.
 • Подесив агол на седиштето и потпирачот за  нозе до позиција  пријатна за спиење.
 • Сигурносни ремени со 5 позиции на подесување.
 • Подесива висина на рачката за буткање кон функционалните димензии на родителот.
 • Големи  тркала кои лесно може да се извадат и на тој начин да го олеснат пакувањето и транспортот.
 • Големо предно ротирачко тркало со можност за фиксирање на правец.
 • Високо - квалитетен систем на амортизација со пренос на лагери.
 • Задна ножна кочница за обезбедување на количката на стрмнини.
 • Голема кошничка за ствари - шопинг.
 • Импрегниран, продолжен водо-отпорен кров.
 • Високо - квалитетен текстил со голема отпорност на UV зрачење.
 • Тежина на количката 10 кг.
 • Димензии на склопена количка: 84x64x39цм.
 • Димензии на отворена количка: 82x64cm

COBRA е модерна, динамична и флексибилна количка која одговара на потребите на едно урбано и динамично семејство. Се работи за количка со извонредна амортизација и високо квалитетни тркала со пренос на лагери, што се карактеристики на количка совршено лесна за маневрирање во секаков простор и со можност за користење на секаков вид на терен. Произведена е согласно највисоките Европски стандарди за безбедност и квалитет врз основа на дизајн на ABC Design од Германија. 

Информации за карактеристиките на COBRA во YOUTUBE видеото на линкот подолу:

https://youtu.be/h0XJcNHkay0

General
Brand ABC Design - Germany
Kategorija Беби Колички
Vozrast од 6мес. до 15кг.
Sodrzina Алуминиумска конструкција и спортско седиште.
Dimenzii Тежина на количката - 10кг Димензии на склопена количка: 84x64x39цм. Димензии на отворена количка: 82x64cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2021. UKION SHOPS
ABC Design - Germany ABC Design Baby Количка "COBRA" ABC Design Baby Количка "COBRA"  Беби количката Cobra се состои од алуминиумска конструкција и спортско седиште. Препорачано за деца од 6 месеци до 15 кг телесна тежина. Лесна конструкција направена од високо-квалитетен алуминиум. Реверзибилно спортско седиште со променлива насока на поставеност. Подесив агол на седиштето и потпирачот за  нозе до позиција  пријатна за спиење. Сигур.. Category: Product #: 61198506 - 321191507 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Euroalba dooel