Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос
  • Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос

Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос

399 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 37110 - 37120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Tigex Ергономска Baby Пумпица за Нос

  • Беби Пумпица за аспирација-чистење на секрет од бебешко носе и овозможување на нормално дишење.
  • Тело како хармоника кое овозможума силата на вакумот идеално да биде прилагодена од страна на родителот.
  • Мек, безбеден силиконски врв идеален за осетливото беби носе кое може лесно да се повреди
  • Деловите за држење се со набори што ја прави нелизгава и овозможува сигурно ракување.
  • Лесна за одржување, може да се расклопи целосно и врвот може да се стерилизира.

 

General
Brand Tigex France
Kategorija Bebi Higiena
Vozrast 0+
Sodrzina Пумпица за нос со ергономска.
Dimenzii

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Tigex, higiena, pumpica za nos
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS