Tigex Baby Четка и Чешел Сет
  • Tigex Baby Четка и Чешел Сет
  • Tigex Baby Четка и Чешел Сет
  • Tigex Baby Четка и Чешел Сет

Tigex Baby Четка и Чешел Сет

295 ден.
Производител: Tigex - France
Шифра на производ: 371210
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја - лик:

Tigex Baby Четка и Чешел Сет

  • Анатомски рачки за лесно ракување од родителот, но и за лесно учење на децата сами да ракуваат.
  • Ултра меки влакна на четката кои даваат пријатно масажно чувство на главата на бебето.
  • Заоблени безбедни врвови на чешелот.
General
Brand Tigex France
Kategorija Bebi Higiena
Vozrast 0+
Sodrzina Беби Четка и Чешел сет.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Tigex, higiena, cetka, kosa
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS