NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)
  • NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

169 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256198
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

NUK Safe Kids Држачи за Ќебенце (против откривање)

  • Сет од 2 држача за беби ќебенце кои треба да спречат откривање додека бебето спие. 
  • Погодно за дрвени креветчиња кои имаат дрвени пречки (дијаметар до 20мм)  за кои може да се закачи држачот. 
  • Едноставна конструкција без метални делови.
  • Едноставна монтажа со закачување на креветчето од една и на ќебенцето од друга страна.
  • Произведено во Германија

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Безбедност
Vozrast 0+ месеци
Sodrzina Сет од 2 држачи за беби ќебенце.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS