NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"
 • NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"
 • NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"
 • NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"

NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"

1.190 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256311
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

NUK Цедилка за цуцли и шишенца "Multi Dry Rack"

 • Практичен сталак за секојдневно сушење на цуцли, шишенца и други акцесори по нивното миење.
 • Хигиенско, мултифункционално штеди простор.
 • Соодветно за едновремено сушење на 6 шишенца и нивни делови како и други додатоци.
 • Шишенцата се поставуваат наопаку со што се овозможува циркулација на воздух и брзо цедење без остатоци.
 • Округлата основа на сталакот овозможува поголема стабилност но истовремено ги собира и капките што се цедат. 
 • Сталакот може лесно да се расклопи и може да се мие во машина за садови.
 • Модерен дизајн со форма на отворен цвет.
 • Безбедни BPA Free материјали.

Мулти-функционлниот НУК сталак - цедилка е одговор на вашето прашање каде да ги одложите цуцлите, шишенцата и другите беби акцесори и додатоци по нивното миење. На овој стаалак може едновремено да се цедат 6 шишенца и еден куп други додатоци. Сталакот има супер модерен дизајн и идеално се вклопува во модерниот кујнски ентериер. Најбитно е што е изработен од високо-квалитентен BPA Free материјал. 

 

General
Brand NUK Germany
Kategorija Akcesori za bebi shisenca
Vozrast 0+
Sodrzina Мултифункционална цедалка за цуцли, шишенца и беби акцесори.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS