NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200
  • NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

3.190 ден.
Производител: NUK Germany
Шифра на производ: 10256350
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

NUK Беби Аудио Монитор Easy Control 200

  • Дигитален Беби Аудио Монитор за надгледување на децата во вашиот дом.
  • Модерен и компактен дизајн со мали димензии.
  • Оперативен дострел до 200 метри во идеални услови.
  • Дигитална технологија FHSS, за кристално чист прием без пречки.
  • Лед индикатори за поврзаност помеѓу телата и за индикација на активноста на детето.
  • Родителска единица сo rechargeable батерија.

YouTube видео за карактеристиките на производот:

https://youtu.be/IXE_dT7D-8Y

General
Brand NUK
Kategorija Безбедност во Домот
Vozrast 0+ meseci
Sodrzina 1* Родителски уред, 1*уред за бебето, 2* струен адаптер, 1* батерија за родителска единица, 1* упатство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS