Информации за испорака

Испорака вршиме со Карго Експрес и со Македонска Пошта. Цена на испорака 100 денари. За нарачки со вредност поголема од 2000 денари поштарината е на наш трошок.

 

 

 

Baby Centar © 2020. UKION SHOPS