Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)
 • Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)

Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)

2.490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 61288
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Интерактивен Гол "World Cup Winner" (18+мес.)

 • Вежбајте и учете истовремено со овој забавен и интерактивен гол со мелодии и звучни ефекти.
 • Сензор бројач на постигнати голови кој во интеракција го учи детето да брои.
 • Интерактивно учење на основните бои и форми на Англиски и Италијански и Шпански јазик.
 • Со бројни забавни звучни и светлосни ефекти.
 • Со многу забавни мелодии.
 • Јазици -  Англиски, Италијански и Шпански
 • Димензии -14*58.3*46.5цм
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Interaktiven gol so melodii i zvuci

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS