Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)
  • Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)
  • Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)
  • Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)
  • Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)

Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)

1.090 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17335
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Disney Baby "Интерактивен Фенер Mickey Mouse" (10+mes.)

  • Неверојатно забавен интерактивен Фенер со облик на Mickey Mouse.
  • Фенерот произведува звуци, мелодии и различни светлосни ефекти.
  • Со притисок на копче фенерот звони и емитува звуци и мелодии.
  • Развој на слух, перцепција моторика.
  • 7,5*16*20цм.
  • Оригинална Disney лиценца.
General
Brand Clementoni
Kategorija Disney Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Interaktiven fener Mickey.
Dimenzii 7,5*16*20цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS