Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)
 • Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)
 • Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)
 • Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)
 • Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)

Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за Полевање Minnie" (10+mes.)

1.090 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17336
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Disney Baby "Интерактивна Канта за полевање Minnie"  (10+mes.)

 • Неверојатно забавна интерактивна канта за полевање со забавни мелодии, звуци и светла.
 • Имитира звуци на вистинско залевање и тек на вода со многуте топчиња во себе.
 • Развој на слух, перцепција моторика.
 • 7,5*16*20цм.
 • Оригинална Disney лиценца.
General
Brand Clementoni
Kategorija Disney Baby
Vozrast 10+ meseci
Sodrzina Interaktivna kanta za polevanje so zvuci i melodii
Dimenzii 7,5*16*20цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS