Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)

Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)

2.490 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17299
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)

 • Фантастично забавен интерактивен воз кој превезува слатки ликови од мала фарма - куче, крава, зајче и мало пајче
 • Само притиснете на оџакот на локомотивата и возот го почнува патешествието низ малата фарма.
 • Поминувајќи низ различни механички активности  возот ја оживува фарма и почнуваат да се активираат забавни мелодии и звуци.
 • Особеено забавен дел е кога ќе се отвори жолтата капија и малото пајче ќе заплива во езерото.
 • Помага во развојот на моториката, перцепцијата, координацијата и фантазијата.
 • Произведено во Италија.
 • 9,5*58*38,5цм

Повеќе на YouTube лимкот подолу:

https://youtu.be/lakc7m1CX94

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 12+ meseci
Sodrzina Interaktiven voz-farma so 4 figuri i melodii i zvuci.
Dimenzii 9.5*58*38.5cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS