Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)
 • Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)

Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка (12+мес.)

2.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17300
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Baby Clemmy Интерактивна Масичка  (12+мес.)

 • Прекрасна интерактивна масичка со бројни механички активности, звуци, светла и забавни мелодии.
 • Областа во која е поставен "Шејп сортерот" го наградува детето со прекрасни звучни и светлосни ефекти за секоја правилно поставена форма.
 • Притиснете на копчињата и малите животни скокаат од нивните лежишта пропратено со забавни звуци.
 • Механички активности, запченици кои детето може да ги врти и да учи за причинско-последичните односи.
 • Roll and Drop - пуштете ги топчињата од врвот на масичката и тие ќе се движат по забавна патека се до отворот на ногата од масичката.
 • Влијае на развојот на моториката, перцепцијата, и препознавањето на причинско-последичните односи (акција-реакција).
 • Произведено во Италија.
 • Димензии - 12,5х58х44 цм.

Повеќе на YouTube лимкот подолу:

https://youtu.be/lakc7m1CX94

General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Masicka so interaktivni aktivnosti
Dimenzii 12.5*58*44 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS