Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)
  • Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)
  • Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)
  • Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)
  • Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)

Clementoni Baby Интерактивна Шумска Патека (18+мес.)

1.290 ден.
Производител: Clementoni Italy
Шифра на производ: 17337
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Clementoni Baby Clemmy Интерактивен Воз - Фарма (12+мес.)

  • Забавна игра со топчиња кои се движат по шумска патека која сами ќе ја поставите.
  • Можат да се формираат различни патеки т.е повеќе од еден тип на патека по која ќе се тркалаат топчињата.
  • Во своето движење надолу топчињата предизвикуваат движења кај малите шумски животни.
  • Направено од високо-квалитетна пластика, Произведено во Италија.
  • Придионесува за развој на моторика, перцепција, разбирање на причинско последичните односи...
  • 14*38*29цм.
General
Brand Clementoni
Kategorija Clemmy Baby
Vozrast 18+ meseci
Sodrzina Sumska pateka, igra so topcinja.
Dimenzii 14*38*29цм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS