Пумпи и акцесори

Пумпи и акцесори

Пумпи за издојување и други акцесори како помош при доење...вештачки брадавици, влошки за лактација...

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tigex периви влошки за гради - 6 парчиња
Tigex периви влошки за гради - 6 парчиња 6 парчиња влошки за лактација кои се перат и можат ..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Tigex - Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија
Tigex - Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутијa Заштита за оштетени брадавици при доење. Е..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Tigex Перница за Доење 3во1 "Skin Touch"
Tigex Перница за Доење 3во1 "Skin Touch" Иновативно перниче за доење со многу различни функц..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
NUK Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија
NUK Вештачка брадавица силикон 2пар. + кутија Заштита за оштетени брадавици при доење Екстра..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
NUK Перинче за Гради со Гел Cool and Warm
  NUK Перниче за Гради со Гел Cool and Warm Помага за стимулација на лактација и нам..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
NUK Сад за Мајчино Млеко сет од 3
NUK Сад за Мајчино Млеко сет од 3 Сет садови за чување или замрзнување на мајчино млеко Мо..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
NUK Школки Колектори за мајчино млеко - сет
NUK Школки Колектори за мајчино млеко - сет За секојдневните проблеми во доењето, сет од 6 д..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
NUK Клипна Пумпа за Издојување Soft and Easy
NUK Клипна Пумпа за Издојување Soft and Easy Со силиконско масажно перниче за стимулација на..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
NUK PP Кеси за Мајчино Млеко 25пар.
  NUK PP Кеси за Мајчино Млеко 25пар. За хигиенско чување на мајчино млеко во ладилн..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.
NUK Влошки за лактација Ultra Dry 30пар.
NUK Влошки за лактација Ultra Dry 30пар. Со силно впивачко јадро кое го трансформира млекото..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
NUK Jolie мануелна пумпа за издојување
NUK Jolie рачна пумпа за издојување едноставен и цврст дизајн Произведена во Германија Е..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
NUK First Choice + Електрична Пумпа за Издојување
NUK First Choice+ Електрична Пумпа за Издојување Со меко силиконско перниче и ергономски обл..
7.690 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.
NUK Nature Sense Електрична Пумпа за Издојување
NUK Nature Sense Електрична Пумпа за Издојување Со интегрирана батерија на полнење. Со мек..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS