Чашки

Чашки

Чашки за бебиња и деца прилагодени кон возраста како премин од доењето кон самостојно пиење.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-32%
NUK First Choice  шишенце со рачки и клунче "Puretec Edition Black & White" (6+mes.)
  NUK First Choice  шишенце со рачки и клунче "Puretec Edition Black & White" (6+me..
739 ден.499 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution "SNOW Limited Edition" 230мл (8+мес.)
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution "SNOW Limited Edition" 230мл (8+мес.) Со капацитет од..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution "Frozen" 230мл (8+мес.)
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution "Frozen" 230мл (8+мес.) Со капацитет од 230 мл за дец..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Tigex Baby Чашка Некапечка 300мл "Happy Cup" (12+мес.)
Tigex Baby Чашка Некапечка 300мл "Happy Cup" (12+мес.) Чашка некапечка со капацитет од 300мл..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tigex Baby Чашка  Еволутив "3 in 1" 180мл (0+мес)
Tigex Baby Чашка  Еволутив "3 in 1" 180мл (0+мес) Неверојатно практична чаша која со св..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Tigex Некапечка Чаша со Цевка (12+мес)
Tigex Некапечка Чаша со Цевка (12+мес) Чашка наменета за деца од 12 месеци како лесен премин..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Tigex Некапечка Чаша со Силиконски Продолжеток (9+мес)
Тigex Некапечка Чаша со Силиконски Продолжеток (9+мес) Чашка наменета за деца од 9 месеци ка..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Tigex Baby Чашка Некапечка со "Тешко Дно" 160мл (6+мес)
Tigex Baby Чашка Некапечка со "Тешко Дно" 160мл (6+мес) Чашка наменета за деца од 6 месеци к..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Tigex Baby Чашка со рачки Некапечка 180мл (6+мес)
Tigex Baby Чашка со рачки Некапечка 180мл (6+мес) Чашка наменета за деца од 6 месеци како ле..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Tigex Некапечка Чаша со Цевка "My Cup" (24+мес)
Tigex Некапечка Чаша со Цевка "My Cup" (24+мес) Чашка наменета за деца од 24 месеци како лес..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Tigex Некапечка Чаша 180мл "My First Cup" (6+мес)
Tigex Некапечка Чаша 180мл "My First Cup" (6+мес) Чашка наменета за деца од 6 месеци како ле..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
NUK чашка со Kлунче Kiddie Cup Disney "Toy Story -  Cars - Frozen" (12+m.)
NUK чашка со Kлунче Kiddie Cup Disney "Toy Story -  Cars - Frozen" (12+m.) Клунче и чашка..
590 ден.
без ДДВ: 562 ден.
NUK шишенце некапечко "Junior Cup Disney Lion King" (36+m.)
  NUK шишенце некапечко "Junior Cup Disney Lion King" (36+m.) Капацитет од 300мл, пого..
499 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NUK Шишенце со некапечко силикон клунче "Active Cup Disney Dory" (12+m.)
  NUK Шишенце со некапечко силикон клунче "Active Cup Disney Dory" (12+m.) Шишенце за ..
499 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NUK Шишенце некапечко "Sports Cup" (36+m.)
  NUK Шишенце некапечко "Sports Cup" (36+m.) Голем капацитет од 450мл, погодно за спор..
499 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NUK Чашка со Kлунче "Kiddie Cup" (12+ m.)
  NUK Чашка со Kлунче "Kiddie Cup" (12+ m.) Клунче и чашка изработени од траен и безбе..
499 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NUK Сет "Space" Чашка, Ланче и цуцла Лажалка (6+ mes.)
NUK Сет "Space" Чашка, Ланче и цуцла Лажалка (6+ mes.) NUK беби SPACE сетот содржи Некапечка..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
NUK Сет за пиење "Learn to Drink" (6+ mes.)
NUK Сет за пиење "Learn to Drink" (6+ mes.) Сет за фазно учење пиење. Содржи сад и 3 капачињ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution Mickey Mouse 230мл
NUK Некапечка Чаша Magic Cup Evolution Mickey Mouse 230мл Со капацитет од 230 мл за дец..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
NUK Некапечка Чаша со цевка Action Cup Evolution Mickey Mouse 230мл
NUK Некапечка Чаша со цевка Action Cup Evolution Mickey Mouse 230мл Со капацитет од 230 мл з..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
NUK шишенце некапечко "Sports Cup Disney Mickey Mouse" (36+m.)
  NUK шишенце некапечко "Sports Cup Disney Mickey Mouse" (36+m.) Голем капацитет од 45..
590 ден.
без ДДВ: 562 ден.
NUK Чашка со Kлунче Kiddie Cup 12+ mes. Disney Classic
  NUK Чашка со Клунче Kiddie Cup 12+ mes. Disney Classic Клунче и чашка изработени од ..
590 ден.
без ДДВ: 562 ден.
NUK Шишенце со некапечка цевка - Flexi Cup 12+ м.
  NUK Шишенце со некапечка цевка Flexy Cup 12+м Практична некапечка силиконска цевка ..
500 ден.
без ДДВ: 476 ден.
NUK Некапечка Чаша Trainer Cup Evolution 230мл
NUK Некапечка Чаша Trainer Cup Evolution 230мл Со капацитет од 230 мл, за деца од 6 месеци н..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
NUK Некапечка Чаша со цевка Action Cup Evolution 230мл
NUK Некапечка Чаша со цевка Action Cup Evolution 230мл Со капацитет од 230 мл за деца од 12 ..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
NUK Некапечка Чаша "Magic Cup Evolution" 230мл (8+мес.)
NUK Некапечка Чаша "Magic Cup Evolution" 230мл (8+мес.) Со капацитет од 230 мл прилагодено з..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS