Лигавчиња

Лигавчиња

За да нема неред по секој оброк тука се најразновидни модели на лигавчиња ...

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tigex Baby Лигавче "EVA" (12+мес.)
Tigex Baby Лигавче "EVA" (12+мес.) Големо - пространо лигавче кое целосно ја прекрива предна..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Tigex Baby Сет од 3 Лигавчиња
Tigex Baby Сет од 3 Лигавчиња Практичен сет од 3 лигавчиња. Горна страна изработена од суп..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Tigex Baby Сет од 7 Лигавчиња
Tigex Baby Сет од 7 Лигавчиња Практичен сет од 7 лигавчиња, за секој ден во неделата по едно..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Tigex Лигавче "Мушама"
Tigex Лигавче "Мушама" Целосно пластично лигавче како мушама. Ефикасно во спречување на нере..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Tigex Пластично Лигавче
Tigex Пластично Лигавче Целосно пластично лигавче. Ефикасно во спречување на неред за време ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Tigex Baby Лигавче со навлекување "Slip On"
Tigex Baby Лигавче со навлекување "Slip On" Лигавче со наједноставен начин на примена, само ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Tigex Силиконско Лигавче
Tigex Силиконско Лигавче Лигавче целосно изработено од мек силикон со прекрасни бои и дезени..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Baby Centar © 2020. UKION SHOPS